Táncház és Fabatka vásár

2019 nov. 28-án rendezte meg óvodánk hagyományos Táncházát és Fabatka vásárát. A programot iskolánk citeratanára Galát János és növendékei nyitották meg népzenei előadásukkal. A Chován Kálmán Művészeti Alapiskola ifjú néptáncosai, egyben iskolánk tanulói népviseletes bemutatója után a program résztvevői Bakró Erzsébet táncpedagógus vezetésével tanulhattak tánclépéseket.

Télapó járt az óvodában

Képeink a látogatás alkalmával készültek.

Tökleves?

Kellemes családi délutánt avagy egy kisebb fajta tökfesztivált tudhat magáénak a Szlovák Óvoda kollektívája, akik szeptember 27-én péntek délután, a ragyogó őszi napsütésben arra invitálták  az óvodásokat, tesóikat, a szülőket, kerikéket és a fáradhatatlan nagyikat, hogy éljék ki alkotóvágyaikat és a családi köteléket erősítve, hasznos időt együtt töltve tököt faragjanak.